Aktualności

08.10.2019

W październiku sobie nieźle pogramy

Na początku 12 października koncert z okazji Dnia Papieskiego w parafii św. Jerzego w Kętrzynie. Ta sama okazja przywiedzie nas do hali Urania w Olsztynie 20 października. No i w ostatnią sobotę października koncert z okazji 10-lecia istnienia zespołu. Bardzo się cieszymy na te wszystkie spotkania ze słuchaczami i wspólną modlitwę dziękczynienia i uwielbienia.


15.09.2019

Dźwierzuty

Wdzięczni Panu Bogu, i wszystkim których On postawił na naszej drodze rozpoczęliśmy serię koncertów jubileuszowych. Uwielbienie, które w ostatnią niedzielę wyśpiewaliśmy w parafii pw. Przenajświętszej Trójcy w Dźwierzutach, było dla parafian zakończeniem Misji Świętych podczas których rozważali życie Matki Bożej, a dla nas kolejną możliwością podzielenia się swoją wiarą z innymi ludźmi. Dziękujemy ks. Jarosławowi - proboszczowi parafii za zaproszenie, zaufanie i życzliwość oraz ks. Piotrowi Padze - wikariuszowi parafii za odprawienie w naszej intencji Mszy Świętej. Prosimy o modlitwę, żebyśmy zawsze dobrze czytali wolę Pana Boga i bez marudzenia za nią podążali. #mocniwwierze #10latMwW #JezusjestPanem #Uwielbienie 


1.09.2019

Rok artystyczny 2019/2020 rozpoczęty

Skończył się sezon urlopowy, dzieci wróciły do szkoły, a my do swoich codziennych zajęć. Zaliczamy do nich pracę zawodową, dbanie o dom i rodzinę oraz oczywiście próby pozwalające nam jak najlepiej realizować swoją pasję i powołanie czyli granie i śpiewanie na cześć Pana Boga. Początek sezonu zapowiada się bardzo pracowicie, bo chcemy świętować swoje 10 urodziny. Dziesięć lat temu postanowiliśmy zagrać koncert, żeby pokazać wszystkim dookoła, że to, co święte, nie jest nudne. Z koncertu, który miał być jednorazowym wydarzeniem, powstała 10-letnia historia przyjaciół, rodziny, Mocnych w wierze.